ایساتیس

توسعه مهندسی ایساتیس

 

مجموعه‎‌ای از برترین و حرفه‌ای‌ترین طراحان و معماران ایران را گرد هم آورده تا ایده‌ها و انتظارات شما را با بالاترین کیفیت به انجام برساند. این گروه از سال ۱۳۸۱ در مجموعه شرکت توسعه مهندسی ایساتیس با خلاق‌ترین ایده‌ها و تکنولوژی‌های به روز فعالیت می‌کنند.

در بیش از ۱۵ سال گذشته، ایساتیس خدمات خود را به کلیه نمایشگاه‌های عمومي و تخصصي داخل و خارج از كشور ارائه کرده و توانسته زنجیره کاملی از خدمات مربوط به غرفه‌سازی و غرفه‌آرایی را تشکیل دهد.

گروه طراحان ایساتیس افتخار می‌کند تا به حال بیش ۹۰۰ غرفه نمایشگاهی در ایران و خارج از کشور ساخته و هم اکنون نیز با ساخت سالانه ۱۰٫۰۰۰ متر مربع غرفه نمایشگاهی، سرآمد این صنعت است.

ایساتیس به عنوان عضو انجمن صنفی کارفرمایی غرفه‌سازان ایران، دارنده رتبه A در سيستم رتبه‌بندى انجمن غرفه‌سازان نمايشگاه و دارنده گواهينامه ساخت غرفه‌سازى از نمايشگاه بين‌الملی، همچنان کیفیت بالای محصولات خود را از نظر طراحی خلاقانه و ساخت حرفه‌ای ضمانت می‌کند.


خدمات ایساتیس

  • غرفه سازی

 

غرفه سازی نمایشگاهی مهمترین و اساسی‌ترین بخش حضور شما در هر نمایشگاهی است. غرفه نمایشگاهی در حقیقت دفتر کار شماست، نمایانگر ذهنیت، برند، فعالیت و شخصیت کسب و کار شماست.

غرفه سازی و فعالیت‌های صورت گرفته در آن است که برند و هویت شما را برای بازدیدکنندگان و دیگر شرکت‌کنندگان معرفی می‌کند. غرفه سازی برای هر کسب و کاری، مثل لباسی است که مدیرعامل می‌پوشد، هر چقدر دقیق‌تر، برازنده‌تر، زیباتر و هوشمندانه‌تر باشد، شخصیت والاتر و باهوش‌تری از شما را معرفی می‌کند.


  • معماری و طراحی دکوراسیون

 

طراحی و دکوراسیون داخلی یک مجموعه اداری، تجاری یا مسکونی نماینگر سلیقه، ذوق و نگرش صاحبان و کاربران آن است. طراحی داخلی دفتر شما آیینه تمام نمای تفکر و ایده‌های ذهنی شماست و در نگاه اول بیشترین تاثیر را بر مراجعه‌کنندگان و مشتری‌های شما می‌گذارد.

طراحی داخلی یک شرکت یا مجموعه اداری – تجاری اگر توسط متخصصان آن انجام نشود به جز هدر دادن هزینه‌های گزاف، به احتمال بسیار زیاد ممکن است هیچ کمکی به پیشبرد اهداف و ارزش‌های سازمان و برند نکند.


  • محصولات دکوراتیو

 

یکی از خدمات جدید مجموعه ایساتیس، تولید و عرضه لوازم، تجهیزات و متریال مرتبط با دکوراسیون داخلی است. کارشناسان تحقیق و توسعه بازار ایساتیس ضمن بررسی تخصصی بازارهای جهانی، به صورت مداوم با درحال تولید  تجهیزات دکوراتیو جدید و نوآورانه هستند و علاقه‌مندان می‌توانند با اطمینان به جدیدترین آرشیوها و طرح‌ها و نمونه‌های تولیدی دسترسی داشته باشند.


 

نظر خود را بنویسید