شرایط و قوانین  • کلیه اصول و قوانین در”جاب تو جاب” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.
  • استفاده شما از این وبسایت به معنی پذیرش قوانین است.
  • جاب تو جاب هیچگونه سود و منفعتی در قبال انتشار رزومه ها ندارد و تمامی مسئولیت آن بر عهده کاربر می باشد.
  • درج و انتشار مشخصات فردی و تماس در رزومه بر عهده کاربر بوده و جاب تو جاب هیچگونه مسئولیتی در قبال آن بعد از انتشار نخواهد داشت.از انتشار اطلاعات شخصی و غیر ضروری نظیر آدرس پستی، کدپستی یا شماره ثابت اجتناب نمائید.
  • اخذ هرگونه وجه از کارجویان خارج از اصول رفتاری و سیاست های “جاب تو جاب” می باشد، لذا تمامی خدمات نظیر عضویت، رزومه ساز، درخواست شغل، اعلان شغل، آزمون آنلاین و … برای کارجویان رایگان و بدون محدودیت می باشد.

“لطفا قبل از هر اقدام، نسبت به صحت موقعیت شغلی و رزومه افراد اطلاع کسب کنید”


ورود به حرفه

چنانچه شما فارغ التحصیل در یکی از رشته های مهندسی هستید فارغ از گرایش رشته تحصیلی،همواره به فکر اشتغال و ورود به حرفه در حوزه مرتبط و تخصصی خود خواهید بود.در این مقاله به طور کامل با شما خواهیم بود تا دید و نگرش کاملی نسبت به آینده شغلی ،بازار کار و نحوه جذب و استخدام مهندسین در رشته های گوناگون را با یکدیگر بررسی کنیم.سعی کرده ایم نوشته ای خلاصه اما کاربردی در اختیار کارجویان قرار دهیم تا نگاهی دقیق تر به آینده پس از تحصیل و فرصت های شغلی حوزه تخصصی خود داشته باشند.

با ما همراه باشید ؛


پیروز و سربلند باشید

استخدام مهندس - کاریابی مهندسین - فعالین صنعت ساختمان