فرحو

فرحو

4673 views
Something About Company

فرحو

 

گروه طراحی و معماری فرحـــو در زمان بازدید از پروژه با بررسی نیاز های کاربردی ،منابع موجود ، توانمندی مالی کارفرما چهارچوب کلی طرح را مشخص و سپس با استفاده از مهارت های لازم به طراحی پروژه مشغول میگردند . در گام بعدی با توجه به نظر کارفرما و سنجش متریال ها متناسب ترین آن را در اختیار فرد قرار میدهند.


زمینه فعالیت

 

شرکت استودیو معماری فرحو در زمینه های طراحی،مشاوره ونظارت پروژه های مختلف از جمله ساختمانهای تجاری، اداری، مسکونی و طراحی بخش های مختلف ساختمان مانند نما، داخلی، لند اسکیپ، روف گاردن و … با بومی سازی دانش فنی و استفاده از طراحان مجرب و متخصص و با بکارگیری علم روز و تکنولوژهی های نوین اقدام به همکاری با سازندگان و کارفرمایان محترم در این رابطه نموده است.


درباره ما

 

شرکت طراحی معماری فرحو که بیش از 10 سال تجربه مفید را در کارنامه درخشان خود ثبت کرده، به حس زیبایی شناسانه سلیقه های ممتاز، پاسخی در خور و متمایز داده است رویکرد ما برای طراحی براساس محل و فرهنگ پروژه، همراه با آخرین پیشرفت در فن آوری صنعت ساختمان به همراه تکنیک های برآمده از سنت بومی منطقه مورد نظر میباشد. این شرکت با شعار ” هر شخص رویایی دارد ، رویایت را بساز ” اقدام به طراحی پروژه های منحصربه فرد در سبک های مختلف و گوناگون نموده و دارای تقدیر نامه هایی از طرف سازمان ها و شرکت های مربوطه می باشد.


تیم فرحو

 

ما بر این باوریم زمانی که معماران و مهندسین سازه و تاسیسات در کنار متخصصین محیط زیست در یک تیم خلاق روند طراحی یک پروژه را آغازکنند .منجر به خلق ایده های جدید می گردد. در استودیو معماری فرحو تمام پروژه ها از بزرگترین تا کوچکترین انها از لحاظ کیفیت و ارائه یک مجموعه طراحی در نظر ما تفاوتی ندارد و طیف گسترده ای از برنامه های ساخت و ساز را برای آنها در نظر میگیریم تا راه حل های طراحی کاملآ یکپارچه و پایدار به وجود بیایند . هر پروژه یک چالش جدید برای اعضای تیم است که نیازمند تحقیقات گسترده و آزمایشات فراوان بر روی طرح های اولیه تا راه حل های نوین ساخت و ساز میباشد .


هرکس رویایی دارد،رویایت را بساز

تماس با ما
You accepts our Terms and Conditions