درنیکا سنگ

درنیکا سنگ

152 views
Something About Company

تاریخچه

شرکت فني مهندسي درنيكا صنعت اسرار با مسئوليت محدود در  سال 1390 در تهران تاسيس گرديد. همزمان با تاسيس شركت، تكنولوژي توليد سنگ و موزاييك پليمري براي اولين بار توسط مديران شركت درنيكا از شركت سيستروم روسيه خريداري و به ايران منتقل گرديد.

در ابتداي سال 1391 كارخانه توليد سنگ و موزاييك پليمري در فضايي به مساحت حدود 600 متر مربع با هدف توليد انواع سنگ مصنوعي ساختماني شامل سنگ نما, سنگ آنتیک و دکوراتیو, موزاییک, سنگ فرش, کفپوش, قرنیز, پله, زير پله و جدول رسما” راه اندازي و محصولات وارد بازار گرديد.

در شركت سيتسروم سنگ توليد شده به مرمر توليد شده از بتن (Marble made of concrete)  مشهور است. شركت درنيكا در سال 1391 سنگ مصنوعي توليدي خود را با توجه به اينكه تراکم سنگ توليد شده از طريق فرآيند پليمريزاسيون (با استفاده از فوق روان كننده پلي كربوكسيلات اتر) بدست مي‌ايد سنگ و موزاييك پليمري ناميد.

 

مشخصات

شرکت درنیکا سنگ با دارا بودن کادری مجرب و متخصص با بهره گیری از دانش فنی شرکتهای معتبر جهانی در کشورهای جمهوری چک ، ایتالیا و روسیه اقدام به تولید انواع محصولات سنگ و موزاییک پلیمری از قبیل انواع کفپوش و موزائیک حیاطی و معابر ، سنگ پله و زیر پله ، انواع سنگ نما ، انواع نماهای دکوراتیو و سنگ آنتیک داخل و بیرون ساختمان ، قرنیز با قیمت مناسب در طرحها و رنگهای مختلف با نام تجاری درنیکا سنگ می نماید.

موزاييك پليمري (درنيكا سنگ)

موزاييک پليمري کفپوشی است فوق متراکم ، در حقيقت يک جور بتن خود متراكم (SCC) است که تراکم خود را از طريق فرآيند پليمريزاسيون (فوق روان كننده پلي كربوكسيلات يا رزين پليمري) و از طريق لرزش روي ميز ويبره به دست می آورد و از ماسه ، سيمان ، سنگ دانه، فوق روان كننده پلي كربوكسيلات ، رنگدانه‌هاي شيميايي (پيگمنت) و آب  در ابعاد و طرحها و رنگهاي متنوع توليد مي‌شود. .

تماس با ما
You accepts our Terms and Conditions