آرل

آرل

4365 views
Something About Company

گروه معماران آرل

 

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است.

شرکت آرل با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرنجهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و … ارائه دهد.

 


شرکت طراحی داخلی آرل

 

شرکت طراحی داخلی آرل با درک و فهم ماهیت فضا به طراحی و دکوراسیون داخلی با رویکرد داشتن فضایی بیشتر و مفیدتر می پردازند.
آرل با استفاده از دانش و تجربه خود در طراحی داخلی و معماری در مواجهه با قسمتی از فضا که شکلی نا متعارف و ناقص دارد کمک می کند تا شما بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم را بگیرید.
درنهایت با دانستن مفاهیم اصولی دکوراسیون از قبیل مقیاس و تناسب، برای رسیدن شما به معماری و طراحی داخلی ایده آل خود کمک می کند.

 


وب سایت رسمی گروه معماران آرل

 

گروه معماران آرل وب سایت رسمی این مجموعه را با هدف ارائه دانش روز معماری جهان به جامعه معماری ایران و کلیه علاقمندان در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ تأسیس نمود.

این وب سایت بهدنبال اهداف خود توانست در مدت کوتاهی نیاز طیف گسترده ای از اقشار جامعه اعم از دانش آموختگان مهندسی معماری و عمران و نیز علاقمندان به این حوزه ها را برطرف نماید و باحمایت و نظرات سودمندشان به یکی از پر بازدیدترین وب سایت-های فارسی زبان معماری و طراحی داخلی تبدیل شود.

در حال حاضر، وب سایت رسمی آرل به عنوان بخشی از فعالیتخود، با تمرکز روی وب سایت های معتبر معماری انگلیسی زبان و ترجمه متون آنها تلاش می کند دانش روز معماری جهان را به زبان فارسی ارائه کند.

این سایت همچنین در بخش دیگرخود، با کمک گرفتن از اساتید و فارغ التحصیلان معماری دانشگاه ها به تولید و ارائه مقالات معماری به زبان فارسی می پردازد. برای تحقیق این مهم وب سایت گروه معماران آرل آمادگی خودرا برای انتشار مقالات، مطالب، و پروژه های اساتید، معماران، طراحان، و دانشجویان محترم اعلام می دارد. برای این مهم با وب سایت رسمی ما در تماس باشید.

 


تجسم روح امید به زندگی پس زمینه اصلی فکری و هدف غائی تمامی طراحی های ماست

آرل has posted 10 jobs

تماس با ما
You accepts our Terms and Conditions